ZB Kocevje - Po poti spominov iz Starega loga na Pugled

VABILO na POHOD

"Po poti spominov iz Starega loga na Pugled"

SOBOTA, 20. aprila 2019

Združenje borcev za vrednote NOB Kočevje ob sodelovanju s TD Kočevje, KS Stara cerkev in Občino Kočevje kot organizator vabi na prireditev »Po poti spominov iz Starega loga na Pugled«, da bi se ob tem spominjali pretekle zgodovine ter uživali ob lepotah gozdov.

Pohod bo potekal v soboto 20.04.2019. Zbor udeležencev je ob 9. uri v Starem logu (cesta Kočevje – Novo mesto). Ob 11 uri se bo pričela slovesnost s kulturnim programom pri spomeniku na Pugledu, kjer je konec aprila 1943 potekal »Zbor aktivistov OF«. Slavnostni govornik bo dr. Milan Brglez,  poslanec v DZRS.

Člani Pohodniškega društva Novo mesto, ki bi se udeležili pohoda po trasi, ki so jo uredili markacisti našega društva, vabljeni na skupno pot na pohod:

ODHOD: Zbrali se bomo ob 07.00,  na parkirišču pri OŠ Bršljin in se z avtomobili odpeljali na izhodišče pohoda v Starem logu.

POVRATEK: V Novo mesto se bomo vrnili okoli 13.30 ure.

OPREMA: Primerno vremenskim razmeram. V nepremočljivi vrečki imejte rezervna oblačila, malico.

CENA: šoferjem avtomobilom povrnete sorazmerni del stroškov prevoza.

Najkasneje do petka, 19. aprila 2019.

VODENJE: Vodenje pohoda zagotavlja organizator Združenje borcev za vrednote NOB Kočevje.