Poročilo: SKUPŠČINA Planinarsko sportskog kluba Pobeda, BEOGRAD - RAJAC, 25. - 26. 1. 2020

Sedem članov Pohodniškega društva Novo mesto se je skupaj s članom PD Semič in članom PD Kočevje na povabilo udeležilo 72. Skupščine Planinarsko sportskog kluba Pobeda (PSK Pobeda), katera je potekala dne 25. 1. 2020 v Vračarju v Beogradu.

PSK Pobeda je z 2840 člani v preteklem letu najštevilčnejše planinsko društvo v Republiki Srbiji. Izvajajo aktivnosti na področjih planinstva, alpinizma, orientacije, itd. S PSK Pobeda sodelujemo od same ustanovitve našega društva. Njihovi člani se udeležujejo Rudolfovanja in drugih naših akcij, srečujemo pa se tudi na vsakoletnih Susretih planinara Balkana. Skupščina je potekala v stavbi Občinske uprave Vračar v prijetnem vzdušju.

Več si preberite v poročilu.